Liga a IV-a Arad (ediția 2016-2017), programul complet al turului

Etapa 1 (sâmbătă, 20 august, ora 18.00)

Victoria Felnac-CS Ineu

CS Dorobanți-Victoria Zăbrani

Crișul Chișineu-Criș-UTA III

ACS Socodor-Șoimii Șimand

Cetate Săvârșin-Frontiera Curtici

Progresul Pecica-Voința Mailat

Șoimii Lipova-CS Glogovăț

Unirea Sântana-Păulișana Păuliș

Etapa 2 (sâmbătă, 27 august, ora 18.00)

Păulișana Păuliș-Victoria Felnac

CS Glogovăț-Unirea Sântana

Voința Mailat-Șoimii Lipova

Frontiera Curtici-ACS Socodor

UTA III-Cetate Săvârșin

Victoria Zăbrani-Crișul Chișineu-Criș

Șoimii Șimand -Progresul Pecica

CS Ineu-CS Dorobanți

Etapa 3 (sâmbătă, 3 septembrie, ora 17.00)

CS Dorobanți-Victoria Felnac

ACS Socodor-UTA III

Crișul Chișineu-Criș-CS Ineu

Cetate Săvârșin-Victoria Zăbrani

Progresul Pecica-Frontiera Curtici

Șoimii Lipova-Șoimii Șimand

Unirea Sântana-Voința Mailat

Păulișana Păuliș-CS Glogovăț

Etapa 4 (sâmbătă, 10 septembrie, ora 17.00)

Victoria Felnac-CS Glogovăț

Victoria Zăbrani-ACS Socodor

Șoimii Șimand-Unirea Sântana

Frontiera Curtici-Șoimii Lipova

UTA III-Progresul Pecica

CS Ineu-Cetate Săvârșin

CS Dorobanți-Crișul Chișineu-Criș

Voința Mailat-Păulișana Păuliș

Etapa 5 (sâmbătă, 17 septembrie, ora 17.00)

ACS Socodor-CS Ineu

Crișul Chișineu-Criș-Victoria Felnac

Cetate Săvârșin-CS Dorobanți

Progresul Pecica-Victoria Zăbrani

Șoimii Lipova-UTA III

Unirea Sântana-Frontiera Curtici

Păulișana Păuliș-Șoimii Șimand

CS Glogovăț-Voința Mailat

Etapa 6 (sâmbătă, 24 septembrie, ora 17.00)

Șoimii Șimand-CS Glogovăț

Frontiera Curtici-Păulișana Păuliș

Victoria Felnac-Voința Mailat

UTA III-Unirea Sântana

Victoria Zăbrani-Șoimii Lipova

CS Ineu-Progresul Pecica

CS Dorobanți-ACS Socodor

Crișul Chișineu-Criș-Cetate Săvârșin

Etapa 7 (sâmbătă, 1 octombrie, ora 15.00)

ACS Socodor-Crișul Chișineu-Criș

Cetate Săvârșin-Victoria Felnac

Progresul Pecica-CS Dorobanți

Șoimii Lipova-CS Ineu

Unirea Sântana-Victoria Zăbrani

Păulișana Păuliș-UTA III

CS Glogovăț-Frontiera Curtici

Voința Mailat-Șoimii Șimand

Etapa 8 (sâmbătă, 8 octombrie, ora 15.00)

Frontiera Curtici-Voința Mailat

Victoria Felnac-Șoimii Șimand

UTA III-CS Glogovăț

Victoria Zăbrani-Păulișana Păuliș

CS Ineu-Unirea Sântana

CS Dorobanți-Șoimii Lipova

Cetate Săvârșin-ACS Socodor

Crișul Chișineu-Criș-Progresul Pecica

Etapa 9 (sâmbătă, 15 octombrie, ora 15.00)

ACS Socodor-Victoria Felnac

Progresul Pecica-Cetate Săvârșin

Șoimii Lipova-Crișul Chișineu-Criș

Unirea Sântana-CS Dorobanți

Păulișana Păuliș-CS Ineu

CS Glogovăț-Victoria Zăbrani

Șoimii Șimand-Frontiera Curtici

Voința Mailat-UTA III

Etapa 10 (sâmbătă, 22 octombrie, ora 15.00)

Victoria Felnac-Frontiera Curtici

UTA III-Șoimii Șimand

Victoria Zăbrani-Voința Mailat

CS Ineu-CS Glogovăț

CS Dorobanți-Păulișana Păuliș

ACS Socodor-Progresul Pecica

Crișul Chișineu-Criș-Unirea Sântana

Cetate Săvârșin-Șoimii Lipova

Etapa 11 (sâmbătă, 29 octombrie, ora 15.00)

Progresul Pecica-Victoria Felnac

Șoimii Lipova-ACS Socodor

Unirea Sântana-Cetate Săvârșin

Păulișana Păuliș-Crișul Chișineu-Criș

CS Glogovăț-CS Dorobanți

Șoimii Șimand-Victoria Zăbrani

Frontiera Curtici-UTA III

Voința Mailat-CS Ineu

Etapa 12 (sâmbătă, 5 noiembrie, ora 14.00)

Victoria Felnac-UTA III

Victoria Zăbrani-Frontiera Curtici

CS Ineu-Șoimii Șimand

CS Dorobanți-Voința Mailat

ACS Socodor-Unirea Sântana

Crișul Chișineu-Criș-CS Glogovăț

Cetate Săvârșin-Păulișana Păuliș

Progresul Pecica-Șoimii Lipova

Etapa 13 (sâmbătă, 12 noiembrie, ora 14.00)

Șoimii Lipova-Victoria Felnac

Unirea Sântana-Progresul Pecica

Păulișana Păuliș-ACS Socodor

CS Glogovăț-Cetate Săvârșin

Șoimii Șimand-CS Dorobanți

Frontiera Curtici-CS Ineu

Voința Mailat-Crișul Chișineu-Criș

UTA III-Victoria Zăbrani

Etapa 14 (sâmbătă, 19 noiembrie, ora 14.00)

Victoria Felnac-Victoria Zăbrani

CS Ineu-UTA III

Acetate Săvârșin-Voința Mailat

CS Dorobanți-Frontiera Curtici

Crișul Chișineu-Criș-Șoimii Șimand

ACS Socodor-CS Glogovăț

Progresul Pecica-Păulișana Păuliș

Șoimii Lipova-Unirea Sântana

Etapa 15 (sâmbătă, 26 noiembrie, ora 14.00)

Unirea Sântana-Victoria Felnac

Păulișana Păuliș-Șoimii Lipova

CS Glogovăț-Progresul Pecica

Șoimii Șimand-Cetate Săvârșin

Frontiera Curtici-Crișul Chișineu-Criș

Voința Mailat-ACS Socodor

UTA III-CS Dorobanți

Victoria Zăbrani-CS Ineu

* CS Ineu și Șoimii Lipova joacă partidele de acasă de la ora 11.00

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.